Časopis jezdectví

Nejen Letní stráň .... „Když jsme zde začínali stavět, dostaly se mi do ruky staré mapy, na nichž bylo zdejší území označováno jako Letní strana,“ prozrazuje Milan. Když se zde porozhlédnete, proběhne vám hlavou myšlenka, že rozhodně nešlo...
Více se můžete dočíst na stránkách časopisu Jezdectví z 9.2010 a nebo v článku ke stažení.

Dále nahlédnutí na odkazu ke clánku v rubrice časopisu Jezdectví.cz, kde se můžete dočíst něco o jezdkyni Miloslavě Šlamborové. To jsme však ještě netušili, že se Miluška asi tímto profilem "rouhala", neboť za několik týdnů zažila svůj nejhorší pád z koně s výsledkem = 3 zlomená žebra a konstatování, že se "podruhé narodila".

Osmiletý drezurní valach Pampalini zazářil už jako mladý při drezurních KMK, ovšem pozor - jako čtyřletý se dokonce prosadil ve skákání! Co nám na sebe chytrý, citlivý a nevyzpytatelný Pampa prozradil, dočtete se v profilu!

V sobotu 20. 2. 2010 se v Teplicích konal poprvé Jezdecký ples, na kterém se kromě jiného vyhlašovali nejlepší jezdci severočeské oblasti. Nelehký úkol s organizací plesu si na svá bedra vzal JK Bystřany. Celý večer moderovala Lenka Vodná z Evropy 2 a k tanci hrála skupina s tématickým názvem Black Horse. Kromě výše zmiňovaného vyhlašování těch NEJ bylo na programu samozřejmě předtančení, půlnoční překvapení a bohatá tombola. První severočeský jezdecký ples!

Copyright © Thomas Becquerel